Ali Alp Böke caddesi, No: 267 İmbatlı mahallesi, KARŞIYAKA / İZMİR
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

2010 yılından itibaren faaliyette olan ve yıkama sektöründe hizmet veren bir kuruluş olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, firmamızın ve çalışanlarının yegane amacıdır. Antibakteriyel temizleme, hijyenik ve kalıcı çözümler sunmayı amaç edinen firmamız, kurulduğu günden bugüne dek halı,koltuk,yorgan ve battaniye temizleme alanında gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. En iyi sonuçları almanız için kendimizi yenilemeye her zaman devam etmekteyiz.

Yıkama sektöründe edindiğimiz tecrübe ile profesyonel bir şekilde temizleme hizmetini sürdüren firmamız İzmir/Karşıyaka merkezli olup, İzmir’in tüm bölgelerine hizmet vermektedir.

Neden Sizi Seçmeliyim Dediğinizi Duyar Gibiyiz 🙂

  • Tavsiyeler ile birinci sıraya yerleşmiş, her zaman için para kazanma değil, müşteri kazanma odaklı bir firmayız.
  • Sorunlarınıza karşı geçici ve anlık çözümler değil, kalıcı ve memnuniyet esaslı çözümler üretmekteyiz.
  • Her daim güler yüzlü, işini severek icra eden ve konusunda profesyonel ekibimiz ile birlikte memnuniyetiniz, bizim garantimiz altındadır.
  • Yardım almak için müşterimiz olmanıza gerek yok, bir telefon ile tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz ekip arkadaşlarımız, aklnızdaki tüm soruları memnuniye ile cevaplayacaktır.
  • Müşterilerinin beklentileri doğrultusunda kalite çalışmalarına yön veren bir firma olmaktan son derece mutluluk duyuyoruz.

Sitemizde bulunan tüm kategoriler webmaster ekibimiz tarafından sürekli güncel tutulmaktadır ve tüm bölümler müşterilerimizin rahatlıkla bilgi alabilmesi için özenle tasarlanmıştır. Farkımızı sizlere sunabilmek için en son teknolojiyle üretilmiş tam otomatik toz alma makinaları,otomatik yıkama makinaları, otomatik santrifüj ve boru tipi sıkma makinaları, otomatik hav alma ve paketleme makinaları, poşetleme tezgahları, deneyimli kadromuz ve son derece kaliteli şampuanlarımız ile, İzmir’de 500 m2’lik yıkama tesisimiz ile birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

Müşteri Kayıt Sistemimiz Hakkında...

İşletmemizdeki Teslim Alınacaklar, Teslim Edilecekler, Müşteri Yönetimi, Cari Hareketler, Ön Muhasebe, Müşteri Takip ve Müşteri Kayıt işlemleri güçlü altyapısı nedeniyle NegroPos otomasyon sistemi tarafından kayıt altında tutulmaktadır…

Tecrübemizden aldığımız güç ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak, üstün kalite ve güvenilir hizmeti, bizleri tercih eden herkese en iyi şekilde sunmak için gerek teknolojik alt yapı çalışmalarımız gerekse müşteri odaklı arge çalışmalarımız her geçen artmakta ve iyileştirilmelere yönelik yenilikler her zaman yenilenmektedir.

Kaliteli ve profesyonel hizmet politikamız, günden güne artan tavsiyeler üzerine ailemize yeni katılan müşterilerimizin memnuniyetleri bizim için her daim önemlidir.

Hukuki İşlemler

Öztemiz Halı Yıkama markası, Türk Patent Enstitüsü tarafından temizlik hizmetleri ve benzer statüdeki meslek grupları için tescillenmiş olup marka ismi / logosu ve sloganının, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde başka bir kuruluş tarafından kullanılamaması için gerekli tüm evrak ve belgeler TPVMK tarafından onaylanmıştır.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: