Ali Alp Böke caddesi, No: 267 İmbatlı mahallesi, KARŞIYAKA / İZMİR
trende

Ucuz Halı Yıkayanlara Dikkat !

06.04.2019

Değerli Müşterilerimiz,

Temizlik ve hijyenin ne olduğundan bihaber bir çok kişi halı yıkama adı altında iş yapmaktadır. Çok kötü ortamlarda halı yıkayıp, pis sokaklarda, dere kenarlarına yapılan demirlere halı asarak kurutmaya çalışan firmalar ucuz fiyatlarla kampanya düzenleyerek siz değerli tüketicileri kandırmaktadırlar.

Suyun, mazotun, elektriğin, deterjanların vs bu denli pahalı olduğu günümüzde, m2 fiyatı 2.5 TL / 3 TL gibi komik rakamlara halı yıkayanların temizlik ve hijyen kurallarına uygun halı yıkamaları mümkün değildir.
Bu durumda temizlemeye gönderdiğiniz halıların daha pis geri gelmesi veya halılarınızı verdiğiniz gibi gelmesi kaçınılmazdır. Bu tür aldatıcı, yanıltıcı yöntemlerle çalışan firmalara karşı müşterilerimizi uyarmak istiyoruz. Bunu bizim için değil aile sağlığınız için yapmalısınız.

Halı yıkatma sezonunun yaklaştığı şu günlerde, üzerinde çocuklarınızın oynadığı halılarınızı emanet edeceğiniz firma seçimi oldukca önem arzetmektedir.

Sizlere bu konudaki başlıca önerimiz ; düşük fiyatlara halı yıkadığını iddia eden firmalardan mümkün olduğunca uzak durmanızdır. Yukarıdada belirttiğimiz üzere bu tip kuruluşların amacı, müşteri kazanmak değil, kısa sürede büyük paralar kazanmaktır. Paralarını aldıktan sonra, halılarınızı gördüğünüzde edeceğiniz şikayetlerin, bu tip insanlar için hiçbir önemi yoktur. Unutmayınız ki bir malın sadece fiyatına bakmak bazı hileri önceden kabul etmek anlamına gelmektedir.

Oldukça zor ve zahmetli bir iş olan halı yıkama ve koltuk yıkama , belirli prosedürlerin muhakkak suretle uygulanmasını, kaliteli halı şampuanları kullanılmasını ve ürünlerinizin tek tek kalite kontrolden geçirilmesini zorunlu kılan bir iş koludur. Mağdur olmamanız için merdiven altı, ne olduğu belirsiz firmalardan kesinlikle kaçının…

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: